iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

5 lat WeatherPro i urodzinowe promocje

8.11.2013 | aplikacje, promocje

WP_5Jahre_banner_554x100Minęło już pięć lat od uruchomienia aplikacji WeatherPro na iPhone’a i z tej okazji MeteoGroup przygotowało największą jak dotąd akcję promocyjną (do 75%) na swoje produkty. Od dzisiaj do niedzieli 10 listopada po 0,99 € kupimy aplikacje WeatherPro i MeteoEarth. Oprócz tego w tak niskiej cenie możemy również wykupić 3-miesięczny pakiet Premium.

Specjalna urodzinowa oferta na aplikacje WeatherPro i MeteoEarth będzie trwała od piąteku 8 listopada do niedzieli 10 listopada 2013 i będzie dostępna w różnych sklepach z aplikacjami, w tym w sklepie Apple, GooglePlay, Blackberry i Windows itp.

WeatherPro na iPhone’a
WeatherPro na iPad’a

MeteoEarth dla iPhone’a
MeteoEarth dla iPad’a

Magical Weather
WeatherPro dla urządzeń z systemem Android
WeatherPro HD dla tabletów z systemem Android
WeatherPro dla urządzeń z systemem Windows Phone
WeatherPro dla urządzeń z systemem Windows 8
WeatherPro dla BlackBerry
WeatherPro dla BlackBerry PlayBook
WeatherPro dla urządzeń z systemem Symbian
MeteoEarth dla urządzeń z systemem Android

Na koniec jeszcze notka prasowa:

Rabat w wysokości do 75%, będzie dostępny zarówno na aplikację WeatherPro jak i MeteoEarth, aplikacjęktóra przenosi pogodę do życia w świecie 3D. Na wszystkich platformach, na smartfonach i tabletach obieaplikacje będą dostępne w niespotykanej cenie 0,99 €. Jest mało prawdopodobne, aby taka okazja szybko się powtórzyła. Również trzy miesięczny pakiet Premium będzie oferowany za cenę 0,99 €, dzięki czemu zakupaplikacji WeatherPro z 3-miesięczną funkcją Premium wyniesie tylko 1,98 €!

 Aplikacja WeatherPro na iPhone’a, która rozwijana jest przez MeteoGroup, największą w Europie prywatną firmą meteorologiczną, oferuje znakomite, wysokiej jakości, szczegółowe informacje, w tym siedmiodniowe prognozy pogody i raporty dla ponad dwóch milionów miejsc na całym świecie. Dodatkowa opcja Premiumdostarcza bardziej zaawansowane prognozy. Opcja ta, oferuje wszystko to, co można znaleźć w standardowejaplikacji, a ponad to: 14-dniową prognozę pogody z krokiem 1-godzinnym, dodatkowe zdjęcia satelitarne iobrazy radarowe, prognozy radarowe, animację prądów powietrza, prognozy pogody dla turystyki górskiej i miejsc w kurortach nadmorskich i wiele więcej. Aplikacja WeatherPro jest stale aktualizowana, aby oferować nowe funkcje, lepsze animacje oraz grafikę.

 MeteoEarth, to aplikacja oparta na profesjonalnych, telewizyjnych narzędziach pogodowych używanych przez prezenterów na całym świecie. Za pomocą zaawansowanych technik wideo, użytych na niespotykaną do tej pory skalę, aplikacja przenosi prognozę pogody do życia. Zjawiska pogody, które przedstawione są natrójwymiarowej, interaktywnej kuli ziemskiej, po prostu płynnie przemieszczają się na całym świecie – od deszczowego frontu nad Europą do huraganu, zbliżającego się do Florydy.


< = >