iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Akcesoria Choiix do iPada – zmiana nazwy na Cooler Master

4.01.2012 | Akcesoria, iPad 2

Pod koniec minionego roku testowałem i napisałem recenzje dwóch akcesoriów marki Choiix do tabletów:

dedykowanego iPadowi 2 etui Choiix Wake Up Folio

oraz uniwersalnego stojaka Choiix Wave Stand.

Od 1 stycznia tych dwóch akcesoriów Choiix, ale także wszystkich innych tej marki nie znajdziecie już na rynku… Na szczęście nie chodzi o wycofanie produktów z oferty a o zmianę nazwy.

Choiix to wprowadzona na rynek w 2008 roku marka należąca do grupy Cooler Master (bardziej znanej z rynku komputerowego).

Wraz z dynamicznym rozwojem technologicznym i popularyzacją  urządzeń mobilnych, obserwujemy coraz większe zbliżenie produktów z segmentów komputerowego i mobilnego. W związku z tym producent podjął decyzję o likwidacji marki Choiix i przesunięciu portfolio produktów pod logo Cooler Master – do tej pory zarezerwowane tylko dla komponentów komputerowych.

Zatem wszystkie akcesoria sygnowane do tej pory marką Choiix będą od 1 stycznia 2012 roku występować pod nazwą Cooler Master.

 

Cooler Master Wake up Folio


Wake up Folio: to poręczne etui chroni nie tylko ekran, ale również obudowę najnowszego tabletu Apple. Spełnia także rolę stojaka, umożliwiając ustawienie iPada 2 pod wybranym kątem dopasowanym do aktualnych potrzeb. Zapewnia wygodę podczas czytania, oglądania filmów czy przeglądania zdjęć.
Cooler Master Wake up Folio jest dostępny w siedmiu wersjach kolorystycznych w sugerowanej cenie detalicznej 103 PLN brutto.

 

Cooler Master Wave Stand

Cooler Master Wave Stand to stylowy stojak do tabletu, kompatybilny z większością modeli dostępnych na rynku, m.in. Apple iPad, Samsung Galaxy Tab czy Asus EEE Pad Slider. Umożliwia dowolne nachylenie ekranu – od orientacji poziomej do pionowej (0-135°). Ułatwia to komfortowe przeglądanie stron internetowych czy oglądanie filmów.

Cooler Master Wave Stand jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 104 PLN brutto.

Na podstawie informacji prasowej.


< = >