iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Aktualizacja aplikacji NAVIGON select – “Reality Scanner”, “Traffic Check” i najnowsze mapy

19.04.2011 | aplikacje, Nawigacja

Posiadacze oprogramowania nawigacyjnego NAVIGON Select na iPhone’a mogą teraz korzystać z nowych udogodnień.

Bezpłatna aktualizacja zawiera takie funkcje jak “Reality Scanner” i “Traffic Check”, a także najnowsze mapy. Dostępny jest także dodatek “Truck and Caravan Navigation”, dla precyzyjnego planowania podróży samochodami ciężarowymi i camperami.
NAVIGON oferuje 20 procent zniżki na wszystkie pakiety funkcji dostępne z poziomu aplikacji (w tym Premium, Safety & Relax, Sound & Fun, 3D, a także funkcję Traffic Live oraz aktualizacje map innych krajów).

Reality Scanner to nowa funkcja dostępna w Trybie Pieszym. Kiedy uruchomiona, cele specjalne w pobliżu nanoszone są na obraz z kamery iPhone’a, w tym nazwy, symbole oraz odległość do nich.

Z kolei Traffic Check daje kierowcy ogólny obraz sytuacji na drodze. Po kalkulacji trasy pojawia się specjalny wskaźnik informujący o robotach drogowych, utrudnieniach w ruchu i korkach.

Wpływ tych czynników na wybraną przez nas trasę symbolizowany jest w postaci kolorów – zielonego, żółtego i czerwonego. Nowym dodatkiem jest też „Truck and Caravan Navigation” –przydatny dla kierowców poruszających się samochodami ciężarowymi czy camperami. Dostępny jest z poziomu aplikacji w cenie € 79.99.

Aktualizacja aplikacji NAVIGON Select na iPhone’a jest już dostępna do pobrania, tak samo jak pełnej wersji oprogramowania nawigacyjnego MobileNavigator.

Do 28 kwietnia pełna wersja aplikacji MobileNavigator dostępna jest w promocyjnej cenie (do 33 procent niższej, w zależności od wersji), podobnie jak dodatkowe funkcje, które oferowane są z 20 procentową zniżką.

Źródło: Informacja biura prasowego firmy NAVIGON.


< = >