iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Cooler Master Aluminium Bumper – stylowe etui do iPhone’a 5

3.10.2012 | Akcesoria, iPhone 5

Dostałem dziś informację prasową, którą uznałem za interesującą więc przytoczę ją w całości, a pod nią kilka słów od siebie:

Niedawna premiera najnowszego iPhone’a 5 po raz kolejny wzbudziła wielkie emocje i zainteresowanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dużej grupy miłośników produktów Apple, Cooler Master wprowadza do sprzedaży Aluminium Bumper. Jest to aluminiowa osłona dla iPhone’a 5, która doskonale pasuje do oryginalnego designu Apple i zapewnia pełną ochronę urządzenia.

Najlepsza ochrona
Osłona Cooler Master wykonana jest z najwyższej jakości materiału, porównywalnego z tym, który jest wykorzystywany w przemyśle lotniczym. Prosta konstrukcja pozwala na montaż bez konieczności używania jakichkolwiek narzędzi oraz gwarantuje bardzo dobrą ochronę iPhone’a.

Dbałość o każdy detal
Cooler Master Aluminium Bumper został zaprojektowany z zachowaniem najwyższej precyzji. Na uwagę zasługuje piaskowane aluminium oraz laserowo grawerowane logo producenta. Projekt uwzględnia oczywiście takie detale jak otwory na przyciski regulacji głośności czy wolne przestrzenie odsłaniające antenę. Widoczne pozostaje też logo Apple umieszczone na tylnej części iPhone’a.

Lekka i wytrzymała
iPhone 5 to wysokiej klasy materiały odpowiadające za trwałość urządzenia. Podobne rozwiązania wykorzystano w aluminiowej osłonie Cooler Master. Mimo niewielkiej wagi, wynoszącej zaledwie 18 g, Aluminum Bumper gwarantuje doskonałą osłonę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a dzięki zastosowaniu wewnątrz specjalnej pianki EVA, smartfon chroniony jest także przed wodą i wilgocią.

Dostępność
Cooler Master Aluminium Bumper trafi do sprzedaży w Europie pod koniec października 2012 roku. Obecnie sugerowana cena detaliczna wynosi 249,00 PLN brutto.

Obrazek

Obrazek

 

To teraz kilka słów ode mnie:
Wizualnie prezentuje się świetnie, aluminiowe etui do biało-aluminiowego iPhone’a 5 to jest to ;)
iPhone 5 z dodatkowymi 18-oma gramami wagowo przypominałby iPhone’a 4/4S.

Mam tylko jedną uwagę, którą postaram się wyjaśnić albo z producentem albo osobiście jeśli uda mi się zdobyć egzemplarz testowy.
Chodzi mianowicie o tył i zabudowaną dolną część etui. W tym miejscu iPhone 5 ma część anten, dlatego jest tam szkło a nie aluminium – podobnie jak u góry.
Apple odradzało zasłanianie tej części obudowy iPhone’a 5 metalem, bowiem może to ograniczać fale radiowe.

W Cooler Master Aluminium Bumper odsłonięta jest wprawdzie górna antena, a iPhone 5 ma system dynamicznych anten więc pozbawieni zasięgu sieci komórkowej czy WiFi nie będziemy, ale jednak zanim polecę to etui będę chciał się przekonać na własnej skórze czy nie przeszkadza ono w prawidłowym działaniu telefonu.

Podyskutować o tym etui można na forum.


< = >