iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

DragonFireSDK – iPhone SDK dla Windows (C, C++, MS Visual C++)

30.01.2010 | Apple, iOS, porady

DragonFireSDK to nowe narzędzie, które pozwala tworzyć aplikacje na iPhone na systemie Windows (do tej pory było to możliwe jedynie na Mac OS).SDK opiera się na: C, C + +, Microsoft Visual C + +.

Nie wymaga już Objective-C. Aplikacje stworzone przy użyciu mają być w 100% kompatybilne z iPhone’m i nie powinny stwarzać problemów podczas zgłaszania do zatwierdzenia przez Apple. Aplikacje można również wysyłać za pośrednictwem strony DragonFireSDK.com lub tradycyjnie przy użyciu konta developerskiego Apple.

Celem DragonFireSDK jest, aby proces tworzenia był jak najprostszy dla programistów. Gry stworzone z DragonFireSDK napisane i debugowane w systemie Windows i są w pełni zgodne z wymaganiami Apple iPhone App Store.Aplikacje tworzone są w języku C + +, a po zakończeniu pracy DragonFireSDK automatycznie będzie konwertował aplikację na język wymagany przez Apple. Pakiet zawiera także symulator, który pozwoli sprawdzić aplikacje na złamanych telefonach(wymagany JailBreak).

W Appstore jest już dostępna aplikacja, stworzona za pomocą tego narzędzia, o nazwie UnStacker. Jest bezpłatna i można ją przetestować -> Link.

DragonFireSDK jest jeszcze w fazie beta i jeśli chcesz przetestować to musisz się zgłosić jako tester. Wszelkie potrzebne informacje znaleźć można na oficjalnej stronie projektu (link poniżej).

Narzędzie jest sporą szansą dla programistów pracujących pod systemem Windows. Miejmy nadzieję, że zostanie ona dobrze wykorzystana.

Strona domowa
DragonFireSDK do pobrania

Źródło: funkyspacemonkey.com
Autor: FiTzu


< = >