iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

I-FlashDrive czyli pendrive do iPhone’a już w Polsce

23.05.2012 | Akcesoria

Jedną z wad zamkniętego systemu iOS jego brak możliwości swobodnej obsługi zewnętrznych pamięci USB. Po pierwsze: akcesoria USB można podłączać tylko przez Camera Connection Kit, a po drugie bez Jailbreaka można co najwyżej odczytać zdjęcia z pendrive’a i nic więcej. Jest jednak na to pewien sposób…

Bezproblemowy transfer zdjęć, filmów oraz innych danych pomiędzy komputerem a urządzeniami obsługującymi system iOS 5 takimi jak iPhone, iPad i iPod Touch, stał się wreszcie możliwy przy pomocy sprytnego akcesorium o nazwie I-Flash.

Dzięki nawiązanej współpracy Wilk Elektronik SA z firmą PhotoFast, innowacyjne urządzenie już wkrótce pojawi się na polskim rynku a za jego dystrybucję odpowiedzialna będzie firma AB.

I-Flash to najnowsze dziecko firmy Photofast, producenta innowacyjnych rozwiązań dla produktów spod znaku nadgryzionego jabłka. I-Flash to pierwsze na świecie urządzenie wyposażone jednocześnie w złącze USB i złącze dokujące do urządzeń Apple. To co dotąd było niemożliwe, dziś jest na wyciągnięcie reki.

I–Flash umożliwia wymianę plików pomiędzy wszystkimi urządzeniami iPhone, iPad i iPod Touch obsługującymi system iOS 5, a systemami operacyjnymi Microsoft Windows i OS X, a dzięki bezpłatnej aplikacji dostępnej w języku polskim, użytkownik może w łatwy i intuicyjny sposób zarządzać transferem plików pomiędzy i-FlashDrive i wszystkimi kompatybilnymi urządzeniami Apple.

Wsparcie przez I-FlashDrive funkcji „Otwórz w…” umożliwia import wielu plików i dokumentów z urządzeń Apple bezpośrednio do nośnika danych. Proste w obsłudze oraz instalacji urządzenie ma jeszcze jedną niepodważalną zaletę. Dzięki dużej pojemności urządzenia, I–Flash może służyć jako pamięć zewnętrzna do urządzeń Apple pozwalając na tworzenie backupu kontaktów oraz ich eksportu do uniwersalnego formatu vCard. Urządzenie nie wymaga dodatkowego ładowania, a dzięki niewielkim wymiarom oraz wadze może służyć jako uniwersalna pamięć przenośna USB.

I-flash dostępny w wersji 8GB, 16GB oraz 32GB posiada certyfikat Made for iPod, iPhone, iPad, przyznawany przez firmę Apple produktom, które spełniają jej rygorystyczne normy jakości.

Na mocy podpisanego początkiem tego roku kontraktu, Wilk Elektronik został autoryzowanym dystrybutorem I-Flash na Europę Środkowo Wschodnią. W Polsce I-Flash będzie dostępny za pośrednictwem firmy AB.

Źródło: na podstawie informacji prasowej.


< = >