iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

iPhone kolejnej generacji już testowany?

3.12.2009 | iPhone

Jak donosi MacRumors po raz kolejny odkryto po numerach kodowych oprogramowania, że nowy iPhone już jest testowany. Informację dostarczył Pandav – programista Apple, który został poproszony o przetestowanie/przeportowanie aplikacji iBART dla nowego modelu iPhone’a. Informację tą potwierdza również PinchMedia, serwis ten zauważył w statystykach nową wersję iPhone o kodzie „iPhone3,1”.

Biorąc pod uwagę, że w ten sam sposób odkryto iPhone’a 3GS należy właściwie być pewnym, że Apple już testuje kolejną wersję jabłkowego telefonu. Istnienie iPhone’a 3GS odkryto w październiku 2008, a premiera odbyła się około 8 miesięcy później. Pierwsze przecieki dotyczące nowego iPhone’a zauważono już w sierpniu, lecz były to informacje niepotwierdzone. Teraz potwierdzają je 2 rzetelne źródła.Trudno przewidzieć czego możemy się spodziewać po nowym iPhone. Lista życzeń to m.in.: procesor dwurdzeniowy, kamera do wideo rozmów, „odblokowany” bluetooth, zmiany w wyglądzie, aparat z matrycą minimum 5 MPix z lampą i jeszcze lepszą optyką niż 3GS i wiele wiele innych.
Nie ma co gdybać, pewne jest za to, że wraz z nowym iPhone wyjdzie na pewno konkretna aktualizacja firmware (choć zapewne po drodze będzie jeszcze kilka). Pozostaje nam tylko czekać.

Jedna z koncepcji iPhone’a kolejnej generacji (4G?):

Dyskusja na forum

Autor: FiTZu

Foto: iSpazio


< = >