iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

iPhone OS 3.1.3 na horyzoncie, iPhone OS 4.0 już testowany

14.12.2009 | iOS

Ostatnia aktualizacja oprogramowania iPhone OS miała miejsce ponad 2 miesiące temu (aktualizacja z iPhone OS 3.1 na 3.1.2).
Od tamtego czasu firma Apple nie uraczyła nas niczym nowym, nawet deweloperzy nie dostali żadnej bety kolejnej wersji oprogramowania.

Serwis BoyGeniusReport znalazł w swoich statystykach wpisy świadczące o tym, że stronę tą odwiedziły osoby korzystające z iPhone’a z oprogramowaniem 3.1.3 oraz … 4.0.Screen ze statystyk:

O ile wydanie iPhone OS 3.1.3 to kwestia najbliższych zapewne kilku tygodni, o tyle pojawienie się w logach OS 4.0 jest zastanawiające.

Zgodnie z dotychczasowym harmonogramem i polityką firmy Apple iPhone OS 4.0 zostanie wydane wraz z pojawieniem się na rynku iPhone’a czwartej generacji, co nastąpi najprawdopodobniej w okolicach czerwca 2010r.

Pierwsze bety iPhone OS 4.0 trafią do deweloperów prawdopodobnie w marcu 2010r., podobnie jak to było w przypadku iPhone OS 3.0.

Jak do tej pory każdy tak duży skok numeracji oprogramowania (1.x -> 2.x; 2.x -> 3.x) niósł za sobą bardzo duże zmiany i wzrost możliwości systemu operacyjnego na iPhonie.
Co więc zaprezentuje Apple w firmware 4.0? Najwcześniej dowiemy się o tym za 3-4 miesiące.


< = >