iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Koniec z rezerwacjami: Mailbox dla wszystkich chętnych

16.04.2013 | aplikacje

mailboxPonad 2 miesiące temu w App Store zadebiutowała aplikacja Mailbox, której uprzednia, napędzana głównie marketingiem szeptanym kampania reklamowa w połączeniu z systemem rezerwacji okazała się największą wadą tej usługi (na równi z obsługą jak na razie tylko GMaila).
Osoby, które nie skorzystały z możliwości wcześniejszej rezerwacji po zainstalowaniu Mailboxa przywitał ekran z ogromnymi liczbami i powolnym odliczaniem…

Oznaczało to konieczność czekania dobrych kilku tygodni na możliwość odpalenia i wypróbowania możliwości Mailboxa, więc spore grono użytkowników czym prędzej aplikację usunęło i o niej zapomniało. Dzisiaj jest dobry czas na danie Mailboxowi drugiej szansy, bowiem zrezygnowano całkowicie z systemu rezerwacji i każdy chętny może z niej korzystać od ręki.
Być może jest to zasługa Dropboxa, który przejął w międzyczasie cały projekt Mailboxa wraz z zespołem.

Niestety Mailbox nadal obsługuje tylko GMaila, więc mimo, że to całkiem ciekawe i funkcjonalne podejście do emaila to dla mnie praktycznie bezużyteczne. Aplikację zostawiłem sobie na iPhonie, ale czekam z niecierpliwością na dodanie obsługi innych skrzynek mailowych.

Dyskusja na forum.


< = >