iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

„Lokomotywa” Juliana Tuwima wynaleziona na nowo [KONKURS]

6.02.2013 | aplikacje, App Store, dla dzieci, konkurs

Lokomotywa ikonkaSłowo „wynaleziona” nie bardzo pasuje do utworu pisanego, ale chciałem w ten sposób nawiązać do pierwszego iPhone’a, którego określono mianem „reinvented phone” czyli telefon wynaleziony na nowo. Dlaczego? Zapraszam do lektury i obejrzenia krótkiego filmiku.

W App Store dzisiaj w nocy pojawiła się aplikacja studia Big Rabbit: „Lokomotywa” – Juliana Tuwima. Ten wierszyk jednego z lepiej znanych polskich poetów kojarzy chyba większość z Was.
Ale aplikacja Big Rabbit to nie tylko wiersz: to wspaniale animowane, interaktywne słuchowisko z genialnym lektorem w osobie Piotra Fronczewskiego.

Lokomotywa

Lokomotywa

Lokomotywa

Nie mam pod ręką „dzieciaka do testów” 😉  ale sądząc po pojawiających się opiniach w App Store nowa wersja Lokomotywy została niesamowicie ciepło przyjęta przez najmłodszych.
Absolutnie się temu nie dziwię, bowiem jest to wyróżniająca się pozycja w polskojęzycznych aplikacjach dla najmłodszych: pięknie zilustrowana i wypełniona różnymi dodatkami.
W czasie gdy Piotr Fronczewski czyta wiersz dziecko może się bawić i rozwiązywać różne zadania – świetna sprawa.

Zresztą zobaczcie wideo promujące Lokomotywę:

Twórcy aplikacji zrobili też ukłon w kierunku rodziców, którzy sami lubią czytać swoim dzieciom. Dla nich wiersz został przygotowany w formie książki z obrazami.

Lokomotywa od Big Rabbit kosztuje 1,79 €. Nie jest to wygórowana cena za kawał dobrej roboty. Czekamy na kolejne pozycje z serii.

Dyskusja na forum.

KONKURS

Dzięki uprzejmości Big Rabbit do wygrania są 3 kody promocyjne na tą aplikację.

Konkurs będzie przeprowadzony dzisiaj wieczorem: obserwujcie dział Konkursy 🙂


< = >