iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Mobilna aplikacja TomTom MySports dla iOS już dostępna

4.02.2014 | aplikacje

Firma TomTom poinformowała, że mobilna aplikacja MySports dla iOS jest już dostępna do pobrania. Aplikacja MySports automatycznie łączy się ze sportowymi zegarkami GPS TomTom Runner oraz TomTom Multi-Sport, aby pobierać za pomocą technologii Bluetooth® Smart kluczowe informacje o osiągach użytkownika, w tym dystans, czas oraz kalorie.

Mobilna aplikacja ponadto pozwala użytkownikom rozpocząć trening szybciej dzięki automatycznemu przesyłaniu najświeższych danych satelitarnych QuickGPSFix do sportowych zegarków TomTom.

Aktywność użytkowników oraz historia treningów są natychmiast przesyłane na platformy społecznościowe, takie jak TomTom MySports, Runkeeper oraz MapMyFitness, co ułatwia biegaczom, rowerzystom i pływakom dążenie
do postawionych sportowych celów.

Bezpłatna aplikacja TomTom MySports wykorzystuje technologię Bluetooth® Smart w celu bezprzewodowego połączenia ze sportowymi zegarkami GPS TomTom Runner oraz TomTom Multi-Sport. Aby aplikacja działała poprawnie wymagana jest aktualizacja oprogramowania zegarków za pośrednictwem portalu MySports. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników iPhone’ów i iPadów z systemem iOS 6 i nowszymi. Wersja na Androida pojawi się wkrótce. 

Źródło: informacja prasowa.

Ze swojej strony dodam tylko, że przez najbliższe 2 tygodnie będę miał możliwość testowania zegarka TomTom Multi-Sport GPS wraz z czujnikiem tętna i czujnikiem rytmu/szybkości. Nie wiem czy w tym czasie zdążę skorzystać z drugiego czujnika (rower jeszcze nie przygotowany do nowego sezonu), ale może na orbitreku uda się go sprawdzić. Z czujnikiem tętna nie będzie problemu – butów w serwisie nie mam ;).


< = >