iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Nowe stojaki do iPada i MacBooka Pro od Cooler Master

23.08.2012 | Akcesoria

Firma Cooler Master wprowadza do sprzedaży dwa nowe stojaki ROC i L-STAND  dedykowane urządzeniom firmy Apple (to jednocześnie początek nowej serii akcesoriów mobilnych dla sprzętów z nadgryzionym jabłuszkiem).

Oba stojaki wykonane są z aluminium i stali z dodatkiem wysokiej jakości materiałów w miejscach, w których podstawki stykają się ze sprzętem. ROC dzięki przemyślanej konstrukcji dedykowany jest zarówno do iPada jak i MacBooka Pro, przy czym nie można tych dwóch urządzeń trzymać na stojaku jednocześnie.

Podstawka L-STAND z kolei przeznaczona jest już tylko pod MacBooka Pro.

Poniżej przytoczę szerszy opis tych dwóch akcesoriów z informacji prasowej:

ROC – podstawa dla iPada i MacBooka

Stojak ROC jest dedykowany urządzeniom MacBook Pro, iPad wszystkich generacji oraz tabletom innych producentów. Dzięki swojej wadze i antypoślizgowym uchwytom wykonanym z gumy, MacBook Pro oraz iPad są umieszczone w bezpiecznej pozycji wertykalnej, przez co zyskujemy więcej wolnego miejsca na biurku.

MacBook Pro jest utrzymywany w nieruchomej pozycji, natomiast iPad posiada odrobinę luzu dzięki czemu można ustawić go pod dogodnym nachyleniem umożliwiającym swobodne oglądanie filmu lub korzystanie z aplikacji. Urządzenia umieszczone w stojaku ROC, są również gotowe do ładowania. iPad ma sporo miejsca na kable, jeżeli zaś chodzi o MacBook Pro to można do niego podłączyć nie tylko ładowarkę, ale także inne peryferia. Kolejną zaletą stosowania stojaka jest rozwiązanie problemu poplątanych kabli – dzięki ROC można je uporządkować. Stojak ROC jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i białym.

L-STAND – ramię na MacBooka

Alternatywą dla ROC’a jest L-STAND. Posiada aluminiową ramę, która przekształca MacBooka w szczupłą, biurkową mini wieżyczkę. Uchwyt zmniejsza powierzchnię zajmowaną przez Maca i ułatwia dogodne ułożenie kabli. Nieścieralna guma umieszczona wewnątrz uchwytu chroni sprzęt przed ewentualnymi zadrapaniami i zapewnia stabilność. L-STAND to świetne narzędzie, by uporządkować swoje domowe lub robocze biurko i zyskać na nim dodatkową przestrzeń. Sprawia, że design naszego biura zyskuje na nowoczesności.

Sugerowane ceny sklepowe stojaków to 209 zł.

Więcej informacji o tych stojakach można znaleźć na stronie producenta.


< = >