iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

OPlayer – odtwarzacz filmów z napisami (+Konkurs)

23.01.2011 | aplikacje, iOS, konkurs, recenzje

OPlayer to doskonały odtwarzacz filmów wideo oraz plików audio na twojego iPhone’a, iPad’a oraz Maka.
Prosty i w pełni spolszczony interfejs jest wyjątkowo przystępny. Pliki wideo/audio dodawać możemy za pośrednictwem iTunes, przy użyciu przeglądarki na podstawie adresu Bonjour/IP lub możemy je pobierać bezpośrednio z internetu za pomocą wbudowanej przeglądarki lub serwera FTP czy SAMBA.

Obsługiwane formaty wideo to: WMV, AVI, MKV, RM, RMVB, XVID, mp4, 3GP, MPG. Na iPhone4 do jakości 720P XVID. Pliki wideo o rozmiarach większych niż 1280*720 dla XVID i 800*600 dla innych plików wideo nie zostaną zsynchronizowane, bo softowe dekodowanie nie dało by rady przetworzyć większych plików
Obsługiwane formaty audio to: MP3, WMA, RM, AAC.

Zasadniczą różnicą w porównaniu do innych odtwarzaczy na iPhone jest to, że OPlayer posiada wbudowaną opcję odczytywania napisów do filmów w formatach SUB, SRT i SMI (niestety TXT nie), co powoduje że nie ma konieczności konwertowania filmu i scalania z napisami przed jego zgraniem.

OPlayer

W końcu można oglądać więc filmy czy seriale, bez zbędnego kombinowania z rozmiarem, formatem i napisami.

W starszych od iPhone 4 iPhonach filmy są konwertowane w trakcie ich zgrywania, aby odciążyć słabszy procesor. W iPhone4/iPad dekodowanie odbywa się na żywo.

KONKURS

Do zdobycia 3 kody promocyjne na OPlayer’a.
Szczeóły i zasady konkursu na forum


< = >