iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Porównanie najlepszych nawigacji GPS na iPhone’a!

1.02.2011 | iOS, Nawigacja, porady, recenzje

W ostatnim czasie na myiphone.com.pl pojawiło się wiele recenzji nawigacji GPS na iPhone’a (linki do recenzji będą na stałe w prawej części strony na górze).

Przyszła więc kolej na zebranie wniosków i tak powstało prawdopodobnie największe porównanie nawigacji GPS na iPhone’a i iOS!

Porównanie w formie tabeli ma pomóc wam w wyborze najodpowiedniejszej nawigacji GPS w zależności od potrzeb czy zasobności portfela.

Tabela zbiorcza będzie aktualizowana na bieżąco.
W miarę upływu czasu i przejechanych kolejnych kilometrów, podczas który będę testował za każdym razem nawigacje GPS, zarówno recenzje jak i tabela porównawcza będą aktualizowane jeśli zajdzie taka potrzeba.

Również, jeśli pojawią się nowe wersje tych nawigacji w App Store same recenzje będą weryfikowane i uzupełniane (tabela oczywiście także).

Brakuje jeszcze tylko jednej nawigacji, która mogłaby konkurować z powyższymi a mianowicie CoPilot (mam nadzieję, że niedługo będę miał możliwość przetestowania i napisania recenzji także tej nawigacji).
W zestawieniu nie ma także oczywiście AutoMapy, której w App Store nie ma jeszcze i nie wiadomo czy i kiedy będzie (sama aplikacja jest gotowa, ale nie jest zgodna z wytycznymi Apple i App Store).

Swoje opinie na temat recenzji, oczekiwania czy uwagi można wyrazić w tym temacie na forum.

Każda uwaga jest mile widziana.


< = >