iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Przemówienia z iPadem i Best Prompter Pro (+Konkurs)

23.02.2011 | aplikacje, iPad, konkurs, recenzje

iPad często wykorzystywany jest w celach biznesowych (w tym celu został w końcu stworzony) i jedną z możliwości wykorzystania tabletu Apple jest użycie go jako promptera.

Aplikacja Best Prompter Pro pozwala zmienić naszego iPada w osobisty teleprompter. Możemy przygotować sobie tekst, który potem chcemy wygłosić np. na jakimś spotkaniu czy uroczystości.


Aplikacja pozwala nam na personalizację wyglądu tekstu, zmiany takie jak kolor tła, zmiana rodzaju i koloru czcionki, przy czym każdy materiał może mieć swoje własne ustawienia… Jeśli chcemy w naszym wystąpieniu korzystać z kamery i potrafimy wykorzystać metodę z lustrem, nasz osobisty prompter też nam na to pozwoli przez lustrzane odbicie tekstu.
Czytany tekst możemy umieścić w ramce, tak aby się nie zgubić podczas czytania, jeśli tekst jest długi. Jednocześnie możemy na bieżąco kontrolować szybkość przewijania tekstu.

Dla odważnych jest również możliwości nagrania czytanego tekstu i późniejsze jego odsłuchanie.
Aplikacja bardzo sympatyczna, przyjazny interface, nawigacja dość intuicyjna. Niestety powiększenie czcionki tylko do 200% co niestety mocno ogranicza odległość w jakiej musimy umieścić naszego iPada.

Do końca lutego Best Prompter Pro kosztuje w promocji 2,99 €

Aplikację testowała i recenzję napisała Lita.

KONKURS

Jeśli masz iPada możesz w łatwy i szybki sposób zdobyć kod promocyjny na tą aplikację.
Szczegóły konkursu na forum


< = >