iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Recenzja: Mobile Maps Europe GPS Navigation (Sygic)

19.01.2011 | aplikacje, App Store, iOS, Nawigacja, recenzje

Co ważne:
Mobile Maps umożliwia stworzenie także planu podróży, w którym możemy ustawić dowolną ilość punktów pośrednich , wyszukiwać dla każdego z punktów pośrednich, początkowego czy końcowego i dodawać je do planu podróży.
Możemy tym samym stworzyć sobie trasę wycieczki ze zwiedzaniem wielu atrakcji w różnych miejscach, planowanie posiłków, noclegów etc. – wszystko za jednym razem bez konieczności każdorazowego ustawiania nawigacji.
Planów podróży możemy zdefiniować wiele i każdy zapisać pod własną nazwą.

Wyznaczoną trasę (normalnie wyznaczoną jak i przez plan podróży) możemy prześledzić manewr po manewrze, możemy także odtworzyć demonstrację z możliwością przyspieszenia czasu 16x (co widać po prędkości na poniższym screenie).
Ponadto możemy sobie zdefiniować obszar, przez który absolutnie nie chcemy jechać (na poniższych screenach widać tak wyznaczony obszar)

Komunikaty głosowe:
Mobile Maps Europe ma do wyboru 21 języków komunikatów głosowych, w tym oczywiście język polski. Jeśli wybierzemy język ojczysty jazdę umilać nam będzie głos Magdy (nie ma polskiego głosu męskiego).
Komendy głosowe nie są irytujące, jak to czasami z nawigacjami bywa, wymawiane są wystarczająco wcześnie przed manewrem.

Strony: 1 2 3


< = >