iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Recenzja: Sygic Aura Drive Central Europe GPS Navigation

20.01.2011 | aplikacje, iOS, Nawigacja, recenzje

Funkcje społecznościowe
Wspomniałem wcześniej o funkcjach społecznościowych w Aura Drive.
Przy uruchomieniu aplikacji tworzymy sobie konto Aura Drive, które możemy podłączyć także do naszego konta na Facebooku i Twitterze.
Jeśli stworzymy sobie grupę przyjaciół, którzy także będą korzystać ze społecznościowych możliwości Aura Drive, będziemy mogli np. widzieć ich na mapie, wysyłać wiadomości.

Możemy także wysyłać z poziomu aplikacji swoją pozycję GPS do kontaktu z książki adresowej iPhone’a oraz oczywiście do przyjaciół z Aura Drive.

Aura Drive Social

Podsumowanie:
Sygic Aura Drive to drugi udany produkt firmy Sygic.
Jak już pisałem na początku: w Aura Drive postawiono na wygląd, funkcje społecznościowe.
Generalnie nie można się do tego przyczepić, ale jeśli miałbym wybierać pomiędzy Mobile Maps a Aura Drive pod względem przydatności nawigacji wybrałbym Mobile Maps (bardziej intuicyjne menu, prostsze w obsłudze w ruchu).
Funkcje społecznościowe w nawigacji GPS osobiście nie są mi potrzebne, ale jeśli komuś bardzo zależy na implementacji formuł społecznościowych wszędzie gdzie to możliwe: Sygic Aura Drive będzie nawigacją w sam raz.

Jedyną opcją za dodatkową dopłatą podobnie jak w Mobile Maps jest Real Time Traffic czyli dane o ruchu drogowym, utrudnieniach etc.w czasie rzeczywistym (potrzebna włączona transmisja danych z oczywistych względów).
Tej opcji nie testowałem i szczerze mówiąc nie wiem czy i jak działa w Polsce, ale koszt rocznej subskrypcji Real Time Traffic na całą Europę (czyli powinno w Polsce działać) to 19,99€.

Recenzja i dyskusja Sygic Aura Drive Central Europe na forum

Kategorycznie zabraniam kopiowania tej recenzji w całości czy w jakichkolwiek częściach.

Dziękuję firmie Sygic za udostępnienie kodu promocyjnego do testów.

Strony: 1 2 3


< = >