iPhone - rewolucyjny telefon firmy Apple. Nowość: iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Złoty iPhone 5

5.11.2012 | Akcesoria, iPhone 5, Modyfikacje

Firma iGold zajmująca się uszlachetnianiem ekskluzywnych przedmiotów, poszerzyła swój asortyment złotych iPhonów, o 24-karatową złotą edycję iPhone’a 5. Lata doświadczeń i wiedzy pozwoliły stworzyć z luksusowego towaru, jakim jest iPhone, coś jeszcze bardziej wyjątkowego.

iPhone jest oferowany w dwóch złotych wykończeniach: satyna matowa i wysoki połysk. Klient ma wolny wybór koloru telefonu, pomiędzy czarną a biała wersją. Na specjalne życzenie jest możliwe wygrawerowanie dowolnego napisu bądź znaczka na tylnej stronie obudowy.

Obrazek

Oryginalna aluminiowa obudowa iPhone’a jest bardzo wrażliwa na rysy i uszkodzenia. Usługa iGold nie tylko upiększy Państwa iPhone, ale również uczyni go wyższym jakościowo. Złoto jest znacznie mocniejszym tworzywem od aluminium. Uszlachetniamy, dzięki najnowszej technologii w kilkustopniowym procesie kilkoma warstwami prawdziwego 24-karatowego złota, co zapewnia trwałość i jakość całego sprzętu. Złoto dodatkowo zostaje pokryte przezroczystą warstwą ochronną, co pozwala na długą radość z tego klejnotu. Proces uszlachetniania jest bardzo pracochłonny i trwa około 14 dni.

Ceny zaczynają się od 8900 zł za 16GB wersję. iPhone 5 Gold posiada roczną gwarancję, tak samo jak pozłocenie. Do zestawu dołączamy również certyfikat autentyczności pozłocenia prawdziwym 24-karatowym złotem.

iGold.com.pl.

Ktoś chętny? :crazy:


< = >